Barierki ochronne z solidnego tworzywa to świetne elementy zaporowe. Dostarczamy ogrodzenia z Topbudowa.pl, wejdź i zapoznaj się z asortymentem.
Barierki zaporowe
Barierki ochronne z solidnego tworzywa to świetne elementy zaporowe. Dostarczamy ogrodzenia z Topbudowa.pl, wejdź i zapoznaj się z asortymentem.

Barierki zaporowe

Barierki zaporowe

Barierki zaporowe pozwalają wyznaczyć strefy zamknięte. Dzięki temu mamy pewność, że osoby postronne nie wejdą omyłkowo na zagrodzony teren. Zapewnia to bezpieczeństwo fizyczne oraz psychiczne pracownikom oraz przechodniom. Jest to szczególnie przydane w takich sytuacjach jak prowadzenie budowy, remontu drogi czy powstania trudnych do kontrolowania kolejek w obiektach medycznych czy też strefach wyłączonych z użytku dla danych grup. Barierki zaporowe świetnie sprawdzają się również w przypadku problemów na drodze, pozwalają na przykład sprawnie omijać dziury po robotach drogowych. Barierka przenośna może uchronić samochody od znacznych uszkodzeń.

Dobra widoczność

Niewątpliwym atutem barierek zaporowych jest ich kolor. Barierki, aby spełniały swoją rolę, powinny być dobrze widoczne. Jaskrawy lub biało-czerwony kolor jest, według badań specjalistów, najlepiej widoczny, nawet w bardzo kiepskich warunkach pogodowych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji mamy pewność, że barierka jest odporna na przesuwanie oraz nacisk punktowy. Ponadto nie poddają się łatwo płytkim zarysowaniom czy też uszkodzeniom. Właściwie magazynowana może więc nadawać się do użytku przez lata.
Warto zaznaczyć, że barierki są odporne na wilgoć. Nadają się więc zarówno do pracy wewnątrz jak i zewnątrz budynków. 

Duża mobilność

Barierki przenośne odznaczają się dużą mobilnością. Dzięki niedużej wadze można je szybko przenosić z miejsca na miejsce. Ich rozstawianie nie zajmuje dłużej niż kilka minut. Z tego względu są często używane przy odgradzaniu toru dla biegaczy podczas maratonów czy imprez masowych.

Bezpieczeństwo i łatwa obsługa

Barierki w naszej ofercie nie mają ostrych krawędzi. W związku z tym pozwalają stworzyć szybkie, stabilne i bezpieczne wygrodzenie ochronne. Niektóre modele posiadają również specjalne otwory montażowe umożliwiające mocowanie tablic informacyjnych lub reklamowych bez ingerencji w strukturę barier. Jest to szczególnie przydatne przy pracach budowlanych czy też remontowych. Ponadto, barierki przenośne typu PCV posiadają możliwość całkowitego poddania procesowi recyklingu. Gdy ulegną zniszczeniu, możemy więc w sposób łatwy i tani poddać je utylizacji.

Aktywne filtry

Indeks: VD-BR-BOSS

Barierka PCV BOSS

Barierka ochronna PCV typu BOSS, znajduje zastosowanie w ogradzaniu imprez masowych, eventów czy robót drogowych. 

W magazynie

Indeks: VD-BR-EV

Barierka PCV Eurovision

Barierka ochronna PCV typu Eurovision, znajduje zastosowanie w ogradzaniu imprez masowych, eventów czy robót drogowych. 

W magazynie

Indeks: VD-BR-GT

Barierka PCV Gate

Barierka ochronna PCV typu Gate, znajduje zastosowanie w ogradzaniu robót drogowych czy imprez masowych. 

W magazynie

Indeks: VD-BR-THOR

Barierka PCV THOR

Barierka ochronna PCV typu THOR, znajduje zastosowanie w przekierowaniu pojazdów i pieszych na drogę tymczasową.

W magazynie

Indeks: KW-ZDT

Zapora drogowa TL

Zapory drogowe z tworzywa sztucznego do zabezpieczeń wykopów, prac remontowych i budowlanych.

W magazynie