Concertina Spatial Razor Wire (Tiny) – zasieki przestrzenne Concertina (małe); zapora typu agresywnego wykonana z podwójnej helisy drutu ostrzowego o najmniejszej długości ostrzy.
Concertina Spatial Razor Wire (Ultra Short) – zasieki przestrzenne Concertina (bardzo krótkie); zapora o charakterze agresywnym zrobiona z przestrzennej helisy drutu ostrzowego z krótkimi ostrzami.
Concertina Spatial Razor Wire (Ultra Medium) - zasieki przestrzenne Concertina (optymalne); zabezpieczenie ogrodzeniowe typu agresywnego utworzone z podwójnej helisy drutu ostrzowego, posiadającego większą niż inne typy długość ostrzy.
Concertina Spatial Razor Wire (Basic) – wersja podstawowa spiralnych zasiek agresywnych Concertina, uformowanych z drutu ostrzowego.
Flat Wrap Razor Wire – zasieki płaskie; pospinany złączkami drut ostrzowy tworzący strukturę płaską.
Razor Barb Tape – zasieki przestrzenne z drutu kolczastego w formie pojedynczej spirali.
Welded Razor Wire Mesh – siatka ostrzowa składająca się z regularnie zespawanych drutów; solidna zapora w formie struktury płaskiej.
Stainless Steel Welded Wire Mesh Panel - panel siatki zgrzewanej ze stali nierdzewnej, mającej bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle, branży budowlanej i do tworzenia przegród na użytek prywatny.
Galvanized Wire Mesh Panel - ocynkowany panel siatki zgrzewanej, posiadającej niezwykle szerokie zastosowanie w przemyśle, branży budowlanej i do tworzenia przegród na użytek własny.
Non Galvanized Welded Wire Mesh Panel - panel siatki zgrzewanej bez ocynku, mającej bardzo rozległe zastosowanie w przemyśle, branży budowlanej i do formowania przegród na użytek prywatny.
Temporary Access Stairs – schody tymczasowe, które mogą również pełnić po złożeniu funkcję kładki; bardzo popularne na placach budowy oraz gdy robi się wykopy budowlane; w sprzedaży są produkty o różnej ilości stopni.
Temporary Fence Panels – panele ogrodzeń tymczasowych; bardzo dobrze ogradzają teren budowy, służą również do ogradzania innych obszarów.
Temporary Fencing Gates – bramy do ogrodzeń tymczasowych; ich konstrukcja jest podobna do budowy paneli ogrodzeń tymczasowych; dzięki nim łatwiej jest sprawnie się przemieszczać.
Temporary Fencing Accessories – akcesoria do ogrodzeń tymczasowych.
Tempofor F – system panelowy z gamy ogrodzeń tymczasowych, służący do ochrony przed kradzieżami i nie tylko; świetne zabezpieczenie wykorzystywane przy kontroli placów budowy oraz terenów przemysłowych; składa się z czterech rur i siatki z prętów.
Tempofor C – system panelowy z puli ogrodzeń przenośnych; pomaga przy kontroli osób, pojazdów i towarów, chroni przed aktami wandalizmu; poszczególne warianty tego systemu znacznie różnią się od siebie, lecz wszystkie są w stanie wytrzymać nacisk tłumu.
Temporary Fencing Tarp – plandeka do ażurowych ogrodzeń tymczasowych; dostępna w różnych kolorach.
Braces – podpory do wzmacniana stabilności ogrodzenia; zalecane między innymi przy stosowaniu ogrodzeń z plandekami.
Ground Anchor – odpowiednio uformowany element montażowy do kotwienia paneli i podpór ogrodzeniowych w podłożu, posiadający dwa otwory.
Ground Pin – element stalowy do kotwienia słupków podporowych bocznych lub podstaw w podłożu.
Concrete Block – stopa betonowa do lokowania ogrodzeń przenośnych; dzięki niej ogrodzenie może stabilnie stać w dowolnym miejscu; posiada otwory do zamieszczenia rur poszczególnych przęseł; waży do 36 kg.
PVC Block – stopa z tworzywa sztucznego do zamieszczania ogrodzeń przenośnych; dzięki niej ogrodzenie jest w stanie stać stabilnie w różnych miejscach; jest zaopatrzona w otwory do zamieszczenia rur poszczególnych przęseł; waży 24 kg.
PE Block – niezmiernie lekka, polietylenowa stopa do zamieszczania ogrodzeń przenośnych; wyposażona jest w otwory do wkładania rur przęseł.
Standard Temporary Fencing Coupler – złączka do łączenia przęseł; nadaje się do łączenia paneli tymczasowych różnego rodzaju.
Anti-Tamper Temporary Fencing Coupler – złączka z zabezpieczeniem do łączenia przęseł; jest otwierana przy użyciu klucza.
Anti Lift Device – uchwyt zabezpieczający; dzięki nim połączenie stopy z przęsłami jest jeszcze bardziej solidne; stosuje się go razem ze złączką.
Wheel – rolka umożliwiająca przekształcenie danego panelu w bramę.
Ring – solidny pierścień ruchomy do tworzenia bram ze zwykłych paneli ogrodzeniowych.
Holder for Barbed Wire – wysięgnik do montażu drutu kolczastego.
Water Filled Barriers – separatory ruchu drogowego, które można wypełniać wodą i nie tylko; świetnie sprawdzają się do oznaczania terenu robót drogowych.
Standard Chapter Traffic Barrier – barierka zaporowa z tworzywa sztucznego; można ją łączyć z innymi barierkami tego samego typu i dzięki temu usprawniać organizację imprez w plenerze.
Balustrades U11a – stalowe bariery drogowe ze szczeblinkami; są to balustrady miejskie o wysokich walorach estetycznych.
U12a Pavement Balustrades – zrobione ze stali balustrady chodnikowe w formie trzepaka, a także z dwoma poprzeczkami lub bez poprzeczek.
BRD Devices – lustra, progi, pachołki i znaki drogowe, strzały świetlne oraz wszelkie inne przedmioty mające wpływ na poprawę bezpieczeństwa drogowego.
Wheel Guides – odbojnice wykorzystywane w dokach przeładunkowych i przy bramach; ułatwiają kierowcom bezpieczne manewrowanie.
Barrier For Pallet Trucks – odbojnica do zamieszczania na podłożu; chroni dostęp do sprzętu, zabezpiecza palety i nie tylko.
Corner Protection Hoops – odbój przemysłowy o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych; przeznaczony do ochrony naroży budynków i słupów wolnostojących.
Straight Protection Hoops – liniowa odbojnica przemysłowa do zabezpieczania ścian działowych oraz sprzętu i innych przedmiotów przed niepożądanymi uderzeniami.
Bollard Posts – odbojnik słupowy; tak jak w przypadku innych typów odbojnic jego zadaniem jest ochrona przedmiotów przed uderzeniami środków transportu.