Brama - ogrodzenie budowlane pełne

Brama - ogrodzenie budowlane pełne

OBT-OC-BRAMA

Brama - ogrodzenie budowlane pełne (ocynk, RAL)

Opis

BRAMA - BUDOWLANE PRZĘSŁO PEŁNE

PRZEZNACZENIE:

Brama tymczasowa - przeznaczona do ogrodzeń pełnych - montowana jest na słupkach stalowych wbetonowanych w grunt. Wykonana jest z blachy trapezowej oraz ramy z profili stalowych. Duże światło bramy umożliwia wygodny wjazd i wyjazd samochodów ciężarowych. Stabilność i bezpieczeństwo użytkowania zapewnia solidna i wytrzymała konstrukcja. Brama wyposażona jest w rygiel łączący dwa skrzydła oraz dwa rygle dolne.

Panele pełne (nieprzezierne) są bardzo wytrzymałe. Stworzone są do ograniczenia dostępu jak i w celu zminimalizowania uciążliwych skutków budowlanych. Zabezpieczają chroniony teren przed kradzieżami i aktami wandalizmu. Nie dopuszczają, aby osoby postronne zbliżały się do miejsc w których mogą być narażone na niebezpieczeństwo. Panele są ocynkowane ogniowo, posiadają stalowe ramy. Są wypełnione blachą (grubość ścianki 4 mm). Przęsła pełne są kompatybilne ze standardowymi panelami ogrodzeń przenośnych i akcesoriami.

Oferowane systemy tymczasowych ogrodzeń budowlanych są wyjątkowo wytrzymałe oraz trwałe i pod tym względem są lepszej jakości niż produkty konkurencji. Wytrzymała konstrukcja z ocynkowanych profili gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

*Panele pełne należy stosować koniecznie z podporami bocznymi.


Masz pytania - zadzwoń tel: 501 310 260, 693 855 955 lub napisz mail: biuro@topbudowa.pl 


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

WYSOKOŚĆ x SZEROKOŚĆ:  1850 x 2850 mm
WYKONANIE SŁUPKÓW:  Profile zamknięte kwadratowe. 80 mm
WYKONANIE RAMY:  Ceowniki i kątowniki 40 i 35 mm
WYPEŁNIENIE:  Blacha trapezowa T18
KOLOR:  Ocynk, RAL 7035 szary, RAL 5010 niebieski, Żółty, Zielony
WAGA:  86 kg


Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży tel.: +48 501 310 260 lub e-mail: biuro@topbudowa.pl, gdzie fachowo doradzimy Państwu w wyborze i dokonamy wyceny.

Jeżeli produkty którymi są Państwo zainteresowani nie znajdują się w ofercie sklepu, prosimy o kontakt.
Jest możliwe, że produkt jest aktualnie wprowadzany do oferty sklepu lub powinien być wprowadzony.

Transport

Koszt transportu zamówień ustalany jest indywidualnie (prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy). W naszych magazynach jest możliwość odbioru zamówienia własnym transportem.

Towar dostępny w magazynach: Warszawa (woj. mazowieckie), Śląsk - Katowice i Kotlarnia (woj. śląskie), Kraków (woj. małopolskie), Poznań (woj. wielkopolskie), Szczecin (woj. zachodniopomorskie), Gdańsk (woj. pomorskie), Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Rzeszów (woj. podkarpackie), Jelenia Góra i Wrocław (woj. dolnośląskie). Dostarczamy do dowolnej lokalizacji na terenie Polski i UE. W celu wyceny kosztów transportu prosimy o kontakt.

Realizacja zamówienia

Zamówienia przyjmujemy poprzez e-mail: biuro@topbudowa.pl lub telefonicznie: +48 501 310 260

Termin realizacji

Towar wysyłamy do 3 dni roboczych, w przypadku niedostępności na magazynie termin ustalany jest indywidualnie. 


Szczegóły produktu
OBT-OC-BRAMA
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.