Ogrodzenie budowlane ażurowe owalne ROUND

Ogrodzenie budowlane ażurowe owalne ROUND

OBT-RT

Ogrodzenie tymczasowe budowlane owalne ROUND - wzmocnione narożnie

Opis

OGRODZENIE AŻUROWE - PRZĘSŁO OWALNE ROUND WZMOCNIONE NAROŻNIE

PRZEZNACZENIE: Tymczasowe ogrodzenia budowlane ażurowe owalne ROUND WZMOCNIONE NAROŻNIE (budowlane ogrodzenie tymczasowe) zabezpieczają chroniony teren przed kradzieżami i aktami wandalizmu. Nie dopuszczają, aby osoby postronne zbliżały się do miejsc, w których mogą być narażone na niebezpieczeństwo. Są także wykorzystywane podczas imprez masowych, zapewniają kontrolę dostępu uczestników.

Oferowane systemy tymczasowych ogrodzeń budowlanych są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Panele przenośne typu ROUND są wykonane tylko z dwóch stalowych rur. Przęsło ażurowe z zaokrąglonymi narożnikami górnymi jest wzmocnione dodatkowo w dolnych narożnikach blachami usztywniającymi całą konstrukcję. Wypełnienie kratą jest punktowo zgrzewane do ramy - każdy drut jest zgrzany z ramą. Wytrzymała konstrukcja z ocynkowanych profili gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Podstawowa część ramy wykonana jest z rury giętej, a nie zgrzewanej. W połączeniu ze wzmocnieniem narożnym ten typ panelu jest obecnie najmocniejszym wariantem ogrodzenia ażurowego. Przeznaczone do trudnych warunków eksploatacyjnych oraz długoterminowego użytkowania. Maksymalna wytrzymałość w każdych warunkach.


Masz pytania - zadzwoń tel: 501 310 260, 693 855 955 lub napisz mail: biuro@topbudowa.pl 


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

WYSOKOŚĆ x SZEROKOŚĆ:  2000 x 3454 mm
WYMIARY OCZKA:  120 x 250 mm 
ŚREDNICA DRUTU POZIOMEGO:  ø 3,0 mm
ŚREDNICA DRUTU PIONOWEGO:  ø 3,0 mm     
RURA GIĘTA ŚREDNICA:  ø 38 mm
RURA POZIOMA ŚREDNICA:  ø 25 mm   
GÓRNE NAROŻNIKI PRZĘSŁA  owalne 
DODATKOWE WZMOCNIENIE  wzmocnienie narożne
WAGA:  12,6 kg     
ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE:  ocynk ogniowy


Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży tel.: +48 501 310 260 lub e-mail: biuro@topbudowa.pl, gdzie fachowo doradzimy Państwu w wyborze i dokonamy wyceny.

Jeżeli produkty którymi są Państwo zainteresowani nie znajdują się w ofercie sklepu, prosimy o kontakt.
Jest możliwe, że produkt jest aktualnie wprowadzany do oferty sklepu lub powinien być wprowadzony.

Transport

Koszt transportu zamówień ustalany jest indywidualnie (prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy). W naszych magazynach jest możliwość odbioru zamówienia własnym transportem.

Towar dostępny w magazynach: Warszawa (woj. mazowieckie), Śląsk - Katowice i Kotlarnia (woj. śląskie), Kraków (woj. małopolskie), Poznań (woj. wielkopolskie), Szczecin (woj. zachodniopomorskie), Gdańsk (woj. pomorskie), Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Rzeszów (woj. podkarpackie), Jelenia Góra i Wrocław (woj. dolnośląskie). Dostarczamy do dowolnej lokalizacji na terenie Polski i UE. W celu wyceny kosztów transportu prosimy o kontakt.

Realizacja zamówienia

Zamówienia przyjmujemy poprzez e-mail: biuro@topbudowa.pl lub telefonicznie: +48 501 310 260

Termin realizacji

Towar wysyłamy do 3 dni roboczych, w przypadku niedostępności na magazynie termin ustalany jest indywidualnie. 


Szczegóły produktu
OBT-RT
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.