Kontenery socjalne
Kontenery socjalne
Kontenery socjalne

Kontenery socjalne

Kontener socjalny to mobilny pawilon o rozległej skali zastosowania. Może mieć dwie pary drzwi, różną ilość okien zabezpieczonych lub bez zabezpieczenia. Takie pawilony bardzo dobrze nadają się do obsługi klientów, ale mogą też pełnić funkcję biur, gdzie przebywają zazwyczaj te same osoby. Indywidualne potrzeby zamawiającego decydują o tym jaki typ kontenera socjalnego będzie najkorzystniejszy. Kontenery socjalne robione są z płyty obornickiej, co powoduje, iż są na tyle lekkie, że można je łatwo przemieszczać. Mobilność to ich niepodważalna zaleta, sprawiająca że tak wiele osób interesuje się ich zakupem.

Znakomicie sprawdzają się na placach budowy i wszędzie tam gdzie jest potrzeba natychmiastowej organizacji biura. Tego rodzaju pomieszczenia wykorzystywane są również jako miejsce do spożywania posiłków. Można dzięki nim organizować spotkania związane z realizacją konkretnych projektów budowlanych i nie tylko. Na budowie często pojawia się potrzeba omówienia określonej kwestii, a w takim miejscu można to zrobić bardzo wygodnie i dopiąć niezbędnych formalności. Kontenery socjalne przygotowuje się w wersji z toaletą lub bez. Niektóre osoby decydują się na zakup budki posiadającej drzwi z samozamykaczem. 

Kontenery socjalne są wykonane z zachowaniem stosownej estetyki, a ponadto są bardzo trwałe i odporne na działanie wszelkiej pogody. Pawilony biurowo-sanitarne mogą mieć elewację z kasetonów, a poszczególne pomieszczenia są w środku odpowiednio wydzielone. Oprócz umywalki i WC mają też podgrzewacz wody. Posiadają nie tylko świetną instalację sanitarną z wyprowadzeniem na zewnątrz, lecz także znakomicie wykonaną instalację elektryczną. Do ich produkcji używa się różnych typów drzwi, a dobrze przemyślana konstrukcja zapewnia należytą wentylację. Do jednospadowego dachu przyłączona jest rynna. Klient może samodzielnie wybrać kolory obróbek blacharskich, które będą stosowane przy przygotowaniu kontenera socjalnego dla niego.  

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry