Portiernie
Portiernie
Portiernie

Portiernie

Portiernia to miejsce gdzie pracownik ochrony może wydawać klucze i przy okazji informować odwiedzających o tym gdzie mają się kierować, by dotrzeć do konkretnej osoby lub uzyskać informacje na których im zależy. Portiernia nie musi być tak elegancja jak recepcja i dlatego z powodzeniem można w celu jej organizacji wykorzystywać budki parkingowe. Oferowane przez nas kontenery są estetyczne i funkcjonalne, znakomicie nadają się do umieszczania przy wjeździe do określonej placówki lub danego podmiotu gospodarczego. Doskonale sprawdzają się przy halach produkcyjnych i innych halach przemysłowych, jak również gdy sytuowane są przy wejściu do rozmaitych zakładów pracy. Dobra portiernia powinna znacznie wspomagać bezpieczeństwo mienia i nie tylko. Praca portiera stanowi ułatwienie także dla osób z zewnątrz. Gdy kierujemy się do danej instytucji nie zawsze wiemy do których drzwi zapukać albo jaką komórkę organizacyjną mamy wybrać, by załatwić sprawę z którą przychodzimy. Wydajny wartownik powinien nie tylko kontrolować ruch ludzi i pojazdów, lecz też umieć udzielić przydatnych informacji. 

Parkingi mogą oznaczone być znakami, posiadać szlabany, a także w niektórych miejscach blokady uniemożliwiające przejazd. Budka parkingowa jest jednak najważniejsza, bo w niej znajduje się osoba sprawująca nadzór. Parkingi pod nadzorem są bezpieczniejsze i nie da rady wjechać tam na siłę. Stróż może być również świadkiem, jeśli jedna osoba uszkodzi drugiej samochód. Na życzenie zamawiającego w kontenerze parkingowym może być zainstalowany samozamykacz. Jest to bardzo pomocne, gdy praca wartownika wiąże się z częstym opuszczaniem pomieszczenia.

Przy organizacji imprez w plenerze można stosować budki parkingowe w celach organizacyjnych. Raz zamówiona budka może być użyta za każdym razem w innym miejscu. To produkt mobilny, doskonale przystosowany do ciągłego przemieszczania. Portiernie takie są bardzo ładne, można wybierać spośród wielu kolorów. W środku jest zamontowana instalacja elektryczna.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry