Stróżówki
Stróżówki
Stróżówki

Stróżówki

Stróżówka to niewielkie pomieszczenie, gdzie przebywa stróż. Tego rodzaju obiekty są powszechnie stosowane dla potrzeb wojskowości, ale nie tylko. Budka wartownika powinna być małych rozmiarów i musi dawać stróżowi możliwość bacznej uwagi otoczenia. Nowoczesna budka wartownicza zapewnia odpowiednią izolację termiczną, tak by osobie stróżującej wygodnie się pracowało. Wartownik musi być cały czas skupiony i nie może przeoczyć żadnej sytuacji stwarzającej lub będącej w stanie stworzyć zagrożenie. Tak więc trzeba zorganizować mu jak najlepsze warunki pracy.

Tereny rygorystycznie strzeżone mają wiele budek wartowniczych mieszczących się w należytych odstępach od siebie. Aby dana stróżówka nie odstawała od charakteru danego otoczenia, przygotowaliśmy znaczną ilość dostępnych wariantów. Dla potrzeb służby wojskowej wykonywane są wartownie z napisami i budki wartownicze o charakterystycznej kolorystyce. Zajmują one nieznaczną powierzchnię, w niewielkim stopniu przekraczającą 1 metr kwadratowy. Są też budki strażnicze mające powierzchnię dokładnie 1,5 metra kwadratowego.

Ich ściany oklejane są folią. Podłoga robiona jest z blachy stalowej, a jej spodnia warstwa jest właściwie ocieplona. Zdarza się, że bardziej przydatne są budki wartownicze bez drzwi, więc takie również znajdują się w ramach naszego asortymentu. Przygotowujemy stróżówki z attyką, pasem dolnym i narożnikami w rozmaitych kolorach. Elementy te mogą być barwy białej, srebrnej, jasnoszarej, zielonej, grafitowej, bordowej i nie tylko. Wartownia może być zaopatrzona w okno podawcze. 

Stróżówki mają zamontowaną instalację elektryczną, gotową do podłączenia zewnętrznego źródła prądu. Podłoga ma bazę stalową, jest ocieplona płytą warstwową, a na zewnątrz posiada wykładzinę PCV. W oknach są szyby zespolone. W budkach wartowniczych z drzwiami zamocowane stalowe drzwi również mają ocieplenie.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry