Strona główna
Strona główna

Strona główna

Serwis Topbudowa został stworzony z myślą o szeroko rozumianym dbaniu o bezpieczeństwo. Przemieszczanie się po drogach i w magazynach, roboty na wysokości i prace ziemne, budowa mieszkań i innych budynków – wszystko to ma w sobie pewien czynnik ryzyka i chodzi o to, by zminimalizować je na ile tylko się da albo też całkiem wykluczyć.

Przy budowie wszelkiego typu budynków obowiązuje konieczność wygrodzenia placu budowy, a czasem jest to tym bardziej istotne, gdy na placu pozostawiony jest kosztowny i niezbędny sprzęt. Oferujemy naszym klientom profesjonalne panele z blachy trapezowej, ażurowe oraz potrzebne do ich zamieszczenia i scalenia akcesoria. Można u nas zmówić sporo produktów do zabezpieczania krawędzi budowli, w tym wspaniałe kosze transportowe, których użycie pomaga sprawniej i szybciej przenosić materiały budowlane. Przygotowana paleta uchwytów zabezpieczających dedykowanych pracom montażowym jest naprawdę spora.

Jeśli odwiedzają Państwo naszą stronę, warto zajrzeć na opisy pawilonów kontenerowych. Zapewniane przez nas kontenery socjalne, biurowe i stróżówki ułatwiają pracę w rozmaitych miejscach. Chętnie współpracują z nami nie tylko podmioty trudniące się budową, magazynowaniem i produkcją, ale też placówki wojskowe, zakłady penitencjarne oraz różne inne instytucje, które chcą skutecznie ogrodzić teren lub zaopatrzyć się produkty usprawniające organizację ruchu.

Nowoczesne wieże jezdne robione techniką bez spawów i wysokiej klasy odbojnice dostosowane do ochrony bram, słupów, linii produkcyjnych, jak również regałów, urządzeń technicznych i ścian cieszą się ciągłym zainteresowaniem osób, którym zależy na bezpieczeństwie pracy. Nabywają u nas towary centra logistyczne z całej Polski, sklepy, znani krajowi deweloperzy. Dostarczamy jednak zamówienia także do innych punktów na obszarze całej UE.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zapór i barier drogowych. Zapewniamy znakomite barierki szczeblinkowe, łańcuchowe, olsztyńskie i błotochrony oraz najlepszej jakości słupki stalowe do montażu na parkingach i przy drogach. Można wybrać dowolny kolor z palety RAL i zgodnie z zamówieniem towar tak zostanie wyprodukowany.

Aktywne filtry