Szeroka paleta zabezpieczeń drogowych z Topbudowa.pl spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zajrzyj i dokonaj wyboru.
Zabezpieczenia drogowe
Szeroka paleta zabezpieczeń drogowych z Topbudowa.pl spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zajrzyj i dokonaj wyboru.

Zabezpieczenia drogowe

Bezpieczeństwo ruchu drogowego - zabezpieczenia drogowe

Roboty drogowe to stały element prac, odbywających się na drogach głównych, bocznych, parkingowych oraz na parkingach. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest przeprowadzenie robót drogowych, znajdują zastosowanie różnego rodzaju zabezpieczenia, które ostrzegają kierowców i przechodniów o przebiegu prac na określonym odcinku jezdni, parkingu, pobocza.

Kategoria zabezpieczeń drogowych

W szerokim asortymencie produktów, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego, można wskazać na takie podkategorie jak: folie do oznakowania poziomego ulic, pachołki drogowe, ograniczniki skrajni drogi, lampy ostrzegawcze i zmierzchowe, sygnalizacja świetlna tymczasowa.

Folie do oznakowania poziomu ulic wykonane są z aluminium. Pokryte są na powierzchni polimerami i szkłem refleksyjnym, które nadaje folii szorstkość i zapewnia właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu taśma widoczna jest o zmierzchu i w nocy. Taśmę łatwo przykleja się do powierzchni asfaltowych i betonowych.

Pachołki drogowe: dostępne w dwóch wersjach – lekki i ciężki, wykonane z elastycznego PCV. Pachołki są stabilne, posiadają doskonałą przyczepność do podłoża dzięki solidnej podstawie, która skupia na sobie ciężar pachołka. Tego rodzaju zabezpieczenia drogowe idealnie się sprawdzają podczas malowania pasów drogowych. Pachołki są widoczne o zmierzchu i w nocy, elastyczne, wykonane z materiału odpornego na wszelkiego rodzaju uderzenia.

Ograniczniki skrajni drogi: zwykły i odwracalny. Wykonane zostały z materiału wysokiej jakości, odpornego na mróz i zmienne temperatury. Łatwo poddają się recyklingowi, gdyż nie posiadają wewnątrz stalowej rury. Można je oklejać folią. Posiadają dużą powierzchnię odblaskową. Bez problemu można montować na nich lampy ostrzegawcze. Do magazynowania i transportu ograniczników służą specjalne regały.

Lampy zmierzchowe i ostrzegawcze różnego typu, m.in., Multi-Light 200 LED L8H, Xenon Flash 230 mm, Multi-Light 340 LED L9H, Halogen 340 mm.

Sygnalizacja tymczasowa, np. LZA 500-LED wraz z licznikiem LED LZA 500 oraz LZA.

Aktywne filtry