Zasieki Concertina i inne produkty z dobrze ocynkowanego drutu ostrzowego to zasadnicza część naszej oferty. Zajrzyj na Topbudowa.pl, aby zapoznać się ze specyfikacjami.
Zasieki Concertina i drut ostrzowy
Zasieki Concertina i inne produkty z dobrze ocynkowanego drutu ostrzowego to zasadnicza część naszej oferty. Zajrzyj na Topbudowa.pl, aby zapoznać się ze specyfikacjami.

Zasieki Concertina i drut ostrzowy

Zasieki Concertina i drut ostrzowy

Przestrzenny zasiek spiralny - Concertina

Zasiek przestrzenny spiralny jest wykonany z ostrzowego drutu (żyletkowego). Jest to bardzo skuteczne i zarazem bardzo nowoczesne ogrodzenie, które służy do zabezpieczania obszarów, takich jak: tereny wojskowe, policyjne, poligony, lotniska i inne. Zasieki spiralne tworzone są z połączenia ze sobą dwóch spiralnych okręgów, które złączone są metalowymi złączkami. Po rozciągnięciu zasieki tworzą bardzo trudną do pokonania strukturę. Najważniejszą częścią przestrzennych zasieków spiralnych są cienkie, stalowe taśmy posiadające ostre żyletki, które są pozaciskane na długości wokół stalowego drutu.

Zasiek ostrzowy prosty

Zasiek wykonany z efektywnej wersji drutu kolczastego (drutu ostrzowego). Bardzo wysoka jakość metalu sprawia, że produkt ten jest trwały, a także - co najważniejsze - odporny na korozję. Zaprezentowane zasieki wykorzystywane są do tworzenia ogrodzeń na potrzeby więzień, wojska, lotnisk lub terenów przemysłowych. Przydatne są także hodowcom zwierząt wypasanych na pastwiskach.

Zasieki ostrzowe po założeniu tworzą płaską strukturę zachodzących na siebie, pospinanych okręgów. Pętle są połączone ze sobą mocnymi złączkami, wykonanymi z metalu, co dodatkowo zabezpieczenia przed oddzieleniem się obręczy. Zasiek prosty różni się od Concertiny spiralnej tym, że jego zwoje nie wychodzą poza linię ogrodzenia. 

Drut ostrzowy prosty

Drut ostrzowy - zwany również drutem żyletkowym - jest to rozwojowa wersja drutu kolczastego. To wysokiej jakości produkt zabezpieczający różnego typu obiekty, między innymi tereny wojskowe, policyjne, poligony, tereny przemysłowe czy lotniska. Służy do budowy ogrodzeń agresywnych. Jest zbudowany z taśmy stalowej oraz drutu nośnego o podwyższonej wytrzymałości. Stalowa taśma z ostrzami jest zaciśnięta wokół stalowego drutu, a całość jest odpowiednio sztywna. Taka konstrukcja sprawia, że drut jest bardzo trudny do przecięcia. Drut ostrzowy jest jednym z istotnych elementów zewnętrznych systemów ochrony, które znakomicie utrudniają przedostanie się na chroniony obiekt.

Siatka ostrzowa

Siatka ostrzowa jest to bardzo ostra forma zapory. Stosowana jest do budowy specjalnych ogrodzeń agresywnych. Zabezpiecza przestrzenie takie jak tereny wojskowe, poligony, lotniska. Wszystkie punkty przecięcia odcinków są w trwały sposób połączone innowacyjną technologią zgrzewania wielopunktowego. Ta nowoczesna technologia polega na połączeniu krzyżujących się odcinków bez naruszenia powłoki ocynkowanej.

Aktywne filtry